הובלת מכולות

חברת מוברס הובלות מתמצאת גם בהובלת מכולות וקונטיינרים לכל חלקי הארץ תוך כדי דגשים על שירות מהיר ומקצועי במחירים משתלמים ובמיוחד על בטיחות- כל חברי הצוות למדו ומכירים היטב את חוקי ההובלה והבטיחות שיש לנהוג בכל עת, ואתם הלקוחות נהנים משינוע מקצועי ובטיחותי ויודעים כי הסחורה או הציוד אכן יגיעו בבטחה ובשלום ליעדם.
בשעת הובלת מכולה צריך וחשוב שההובלה תהיה על ידי רכב שמותאם לסוג המכולה לפי גודלה ומשקלה. אנחנו נדאג להעביר את המכולה עם המשאית המתאימה ביותר ועם הצוות המקצועי ביותר שהוסמך לטפל במשקלים כאלה.

למה כדאי להיעזר בשרותי הובלת מכולות?

בניגוד לדעת רוב האנשים העלולים לחשוב, משתמשים במכולות לא רק להובלה ימית. ניתן להשתמש במכולות גם לאחסון סחורה מכל סוג שלא נמצא לה מקום במפעל, בבית או במחסן. השימוש במכולה נותן למשתמש יתרון של הגנה, כך בקלות אפשר להגן על הציוד והסחורה מפני גנבות ומזג אוויר שונה.

הובלת מכולות עם מנוף זרוע

כאשר אנו מבצעים הובלות קטנות יותר אנו מבצעים אותם באמצעות כוח המובילים המקצועיים שלנו, אך כאשר אנו רוצים להעביר מכולה אנו משתמשים במנוף זרוע, למנוף זה יש זרוע שמסוגלת להרים משקל רב. המנוף מרים את המכולה אל עבר המשאית, ואנחנו ממקמים את המכולה בצורה בטוחה על המשאית. אשר אנו מגיעים אל הנמל אנו באים עם משאית מיוחדת שאליה מחובר מנוף זרוע בכדי לבצע את העבודה במחיר המינימלי עבורכם וכדי לבצע את העברה בזמן קצר ביותר.

הובלת מכולות בכל רחבי הארץ

חברת מוברס עובדים בפריסה ארצית ומגיעים לכל רחבי הארץ בכל נקודה שתגדירו לנו. לדוגמא אם אתם קיבלתם מכולה מנמל חיפה/אשדוד ורוצים להעבירה אל נקדה ספציפית בארץ אנו נבצע את העברה בבטחה.
יש לשים לב כי כניסה אל נמל חיפה/אשדוד מחייבות אותנו באישורי כניסה רלוונטיים שיש לדאוג להם לפני הגעתנו אל הנמל על מנת להבטיח ביצוע מהיר ואיכותי להובלה שלכם.
אנו מעניקים בנוסף שירותי עמילות מכס להובלת קונטיינרים מהנמלים.
בנוסף לכל זאת שרותינו מציעים מבנים ניידים להשכרה לכל צורך ותקופה.

צרו קשר עוד היום

רוצים הצעת מחיר להובלת מכולה/קונטיינר? צרו עמנו קשר ותקבלו הצעת מחיר חינמית.

 

https://www.youtube.com/watch?v=6FVZ-6hWfjc

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
מידע נוסף
Call Now Button

מנופים
הובלות
לוגיסטיקה

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

מוברס הובלות ומנופים

בפריסה ארצית