שירותי אריזה

שרותי אריזה

בזמן העברת הדירה רבים מלקוחותינו מבקשים שרותי אריזה. אנו בחברת מוברס ישראל מספקים שרותי אריזה מקצועיים ביותר לכלל סוגי האריזה.

שרותי אריזה הינם שירות חשוב ביותר מכיוון שיש לקוחות שמתקשים לארוז לבד ממגוון רחב של סיבות לדוגמה לקוחות קשישים או בעלי מוגבלויות לקוחות שעסוקים מאוד בעלי ילדים קטנים או בעלי תכולת דירה רבה מאוד. לעיתים ישנם לקוחות שאינם נמצאים בארץ והם נזקקים לשרותיי אריזה למען מעבר דירה מהיר וחלק תוך עבודה מקצועית ואחראית.

בעת בחירת שרותי אריזה חשוב לבחור חברה שתארוז את הדברים בצורה הטובה ביותר לפי צורך ולפי פריט בתוך ארגזים ושהכול יהיה מסומן על מנת שבעת הפריקה יהיה קל ונוח לפרוק את הכול בצורה מהירה וחלקה. אנו בחברת מוברס ישראל נארוז לכם את הבית  בצורה המקצועית ביותר תוך שמירה על חפצכם הפרטיים.

אנו אורזים הכול. ניתן לבחור בכמה דרכי פעולה על מנת לספק ללקוח את השירות הטוב ביותר לדוגמה אנו נישלח צוות אריזה יום לפני המעבר שיארוז את כול התכולה על מנת ליעל את יום המעבר ולעבור בצורה מהירה יותר. ניתן גם ביום המעבר על ידי צוות גדול שיעביר הכול באותו היום.

אנו מספקים גם מוצרי אריזה  איכותיים על מנת שלקוחותינו יוכלו לעבור בקלות ובמהירת. ניתן לבחור גדלי קרטון שונים על מנת לתת מענה לכול דבר לדוגמה לספרים עדיף ארגזים קטנים על מנת שהארגזים לא יתפרקו או שיהיו כבדים מדי.

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!
מידע נוסף
Call Now Button

מנופים
הובלות
לוגיסטיקה

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

מוברס הובלות ומנופים

בפריסה ארצית